Chalupa Bukovka - ubytování v apartmánu v Orlických horáchKniha návštěv

Líbilo se Vám u nás? ... Zanechte nám zde vzkaz.

Jméno a příjmení:

Email:

Text:


Jitka Plášilová

11 Září 2015

Ubytování velmi chválíme! Krásné velké vnitřní prostory a pro děti úžasné venkovní vyžití, takže mohu jen doporučit. Chválíme rovněž nedalekou restauraci Pod vlekem (tuším, že takto se jmenovala. Je na kraji velkého parkoviště pod lanovkama),kde nám vyšli maximálně vstříc a udělali nám jídla přesně dle našich požadavků.Takže my byli maximálně spokojeni.

Kristýna Jasko

25 Únor 2015

Na Bukovce jsme byli již dvakrát, vždy s partou přátel a vždy naprosto spokojení. Děti se vyblbly venku, my dospělí se měli kde posadit a popřípadě si zahrát volejbal. Pan majitel se o chalupu i zahradu bezvadně stará a vždy přidá něco nového. Letos pojedeme znovu.

Tereza Novotná

1 Březen 2014

Na Bukovce jsme byli letos již po třetí a ta opět nezklamala.Apartmány jsou nadstandartně zařízené a promyšlené do posledního detailu např. kované rošty nad krbovkami na sušení oblečení,které rodina s dětmi opravdu ocení.Kolem chalupy pan majitel neustále něco vylepšuje.Novinkou bylo dětské hřiště a venkovní zastřešené grilování,které jsme mohli využít i v mrazivém počasí.Velmi nás také potěšilo,že zastávka skibusu je přímo u chalupy.Za rok opět pojedeme.

Vladana Terčová

27 Leden 2014

Chalupa Bukovka je ideálním místem pro rodiny s dětmi, ale i pro skupiny přátel. Hezké, komfortní zařízení aparmánů, hřiště u chalupy i obchod v těsné blízkosti. Vřele všem doporučuji. Na Bukovce jsme letos byli poprvé, ale určitě ne naposled.