Chalupa Bukovka - ubytování v apartmánu v Orlických horáchKniha návštěv

Líbilo se Vám u nás? ... Zanechte nám zde vzkaz.

Jméno a příjmení:

Email:

Text:


Barbora Vitásková

13 Srpen 2019

Bukovku jsme měli celou pro sebe - asi 8 rodin s dětmi. Byli jsme nadšení. Chata krásná, čistá, prostorná a skvěle vybavená. Veliké dětské hřiště pro malé i velké děti, spousta her i pro dospělé. Možnost opékání na ohništi i grilu, venkovní kryté posezení. Krásné okolí a spousta možností, kam jet na výlet. Vřele doporučuji!

Andrea Kratochvílová

27 Červenec 2019

Dnes jsme se vrátili z Bukovky (14 dospělých a 15 dětí) a jsme naprosto nadšeni. Chalupa je krásná, čistá a útulná. Venku bezvadné hřiště a posezení. Díky stromům je tam příjemně i ve velkém vedru. Za plotem zurčí potůček (přístup z ulice) , který si užily větší děti. Velké vyžití zde mají i dospělí, míče a pálky jsou k dispozici. Krásné okolí, na výlety bezvadná lokalita. Určitě bych se na Bukovku chtěla někdy vrátit, doporučuji!!!:-)

Eva Vaňková

12 Květen 2019

Ubytování na Bukovce bylo skvělé. Bylo nás 35 a z toho 19 dětí,které si hlavně užily perfektně vybavenou zahradu. Apartmany jsou dobře vybaveny. My jsme využili celou chatu, ale pokud by někdo chtěl využít jen jeden apartmán, případní jiní hosté jej nebudou rušit. Okolí bylo rovněž moc pěkné. Děkujeme za příjemný pobyt!

Janina

15 Červenec 2018

Na Bukovce jsme byli s naší velkou rodinou (21 dospělých 10 dětí) ubytování na víkend v červnu 2018. Celou dobu velmi dobrá komunikace s panem majitelem, na všem se dalo domluvit, dokonce nám ochotně zajistil sud piva. Apartmány velmi dobře vybavené, vše čisté a hezké. Jelikož nám počasí moc nepřálo, večery jsme trávili v největším apartmánu č. 1 a ačkoliv jsme měli 3 malé prcky, do vedlejších apartmánů nebylo nic slyšet. Zahrada má nadstandartně vybavené dětské hřiště a taky dopělí si můžou zahrát volejbal či fotbal. Velký plus přikládáme taky důslednému třídění odpadů. Vřele doporučujeme. Příští rok jedeme zas :-)

2 Leden 2018

Ing. František Kurpiel

7 Září 2017

Boli sme na rodinnom zraze, tak ako každý rok a tento rok bola z veľa ponúk vybraná práve Bukovka. Keďže sme väčšina zo Slovenska obávali sme sa, že to nebude vyhovovať našej rozmanitej zostave. Už po príchode a zoznámení sa s majiteľov sme zistili, že lepšie sme si nemohli vybrať. Ústretovosť majiteľa, vybavenosť zariadenia vrátane možnosti športového vyžitia pre dospelých a deti nás presvedčili, že je to zariadenie s veľkým Z. Vrelé odporúčam aj za nás všetkých takmer 40 -ich účastníkov, ktorí všetci zariadenie hodnotili veľmi vysoko na organizovanie podobných akcií. Ďakujeme

Alice Novotná

7 Září 2017

Můžeme jen doporučit, krásné místo s nadstandardním vybavením. Na zahradě velké množství vyžití (hřiště na Petanque a volejbal, kuželky, gril, ...). Rádi se na toto místo vracíme. Majitelé jsou velice milí a místu se věnují s obrovskou péčí. Děkujeme

Jitka Plášilová

11 Září 2015

Ubytování velmi chválíme! Krásné velké vnitřní prostory a pro děti úžasné venkovní vyžití, takže mohu jen doporučit. Chválíme rovněž nedalekou restauraci Pod vlekem (tuším, že takto se jmenovala. Je na kraji velkého parkoviště pod lanovkama),kde nám vyšli maximálně vstříc a udělali nám jídla přesně dle našich požadavků.Takže my byli maximálně spokojeni.

Kristýna Jasko

25 Únor 2015

Na Bukovce jsme byli již dvakrát, vždy s partou přátel a vždy naprosto spokojení. Děti se vyblbly venku, my dospělí se měli kde posadit a popřípadě si zahrát volejbal. Pan majitel se o chalupu i zahradu bezvadně stará a vždy přidá něco nového. Letos pojedeme znovu.

Tereza Novotná

1 Březen 2014

Na Bukovce jsme byli letos již po třetí a ta opět nezklamala.Apartmány jsou nadstandartně zařízené a promyšlené do posledního detailu např. kované rošty nad krbovkami na sušení oblečení,které rodina s dětmi opravdu ocení.Kolem chalupy pan majitel neustále něco vylepšuje.Novinkou bylo dětské hřiště a venkovní zastřešené grilování,které jsme mohli využít i v mrazivém počasí.Velmi nás také potěšilo,že zastávka skibusu je přímo u chalupy.Za rok opět pojedeme.

Vladana Terčová

27 Leden 2014

Chalupa Bukovka je ideálním místem pro rodiny s dětmi, ale i pro skupiny přátel. Hezké, komfortní zařízení aparmánů, hřiště u chalupy i obchod v těsné blízkosti. Vřele všem doporučuji. Na Bukovce jsme letos byli poprvé, ale určitě ne naposled.